Roboty zbrojarskie Warszawa

Montaż zbrojenia… od tego wszystko się zaczęło. Początek naszej działalności przy montażu zbrojenia budowlanego sięga 2010 r. Od tego czasu udało nam się pozyskać szereg realizacji, w których udział pozwolił nam zdobyć szerokie doświadczenie w tej dość wąskiej dziedzinie branży budowlanej. Dziś mamy za sobą udział zarówno we wznoszeniu obiektów kubaturowych jak i jak i infrastrukturalnych. W sposób ciągły dysponujemy potencjałem bliskim 100 osób wyspecjalizowanych w pracach zbrojarskich.

Roboty zbrojarskie od wielu lat towarzyszą wznoszeniu budynków o konstrukcji monolitycznej. Wybór sprawdzonego wykonawcy, pozwala uniknąć błędów wykonawczych, zapewnić właściwy postęp prowadzonych prac, a co za tym idzie zoptymalizować koszty stałe związane z utrzymaniem placu budowy.

Przy wykonywaniu robót zbrojarskich jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko wykwalifikowane brygady zbrojarskie wraz z nadzorem, ale również logistykę związaną z zamówieniami i planowaniem dostaw. Właściwie zorganizowane dostawy to nie tylko podstawa zapewnienia płynności w realizacji obiektu budowlanego, ale też ograniczenie ryzyka Inwestora czy narażenia Generalnego Wykonawcy na niepotrzebne koszty wynikające z błędnego zamówienia stali czy w skrajnych przypadkach zdublowania zamówień.

Z przyjemnością podzielimy się naszym doświadczeniem przy realizacji Państwa obiektu, zapewniamy ze wybór naszej firmy będzie gwarancją terminowego i fachowego jej wykonania.

Zobacz również: Roboty szalunkowe i betoniarskie, Roboty elewacyjne, Roboty murowe

Interesuje Cię pełne wsparcie w zakresie robót zbrojarskich?

Zadzwoń już teraz 602 537 768, lub skorzystaj z formularza kontaktowego.