Roboty szalunkowe i betoniarskie

Kompleksowe roboty żelbetowe Warszawa

Realizując prace zbrojarskie szybko zdaliśmy sobie sprawę, że naturalnym krokiem w rozwoju firmy jest rozszerzenie zakresu prac o roboty szalunkowe i betoniarskie. Decyzja ta pozwoliła nam rozszerzyć obszar pozyskiwania zleceń u kontrahentów, którzy chcieliby w komplecie zlecić zakres prac żelbetowych, eliminując w ten sposób koordynacje prac miedzy odrębnymi podmiotami.

Zdobyte doświadczenie, pozwala nam realizować dziś kompleksowo obiekty o różnym stopniu złożoności. Dysponujemy własnym potencjałem szalunków, który systematycznie rozbudowujemy. Posiadamy doświadczenie zdobyte przy pracy na różnych systemach szalunkowych, nie są nam obce systemy takie jak: Hunnebeck, PERI, Palisander czy DOKA.

Zakres wykonywanych przez nas prac obejmuje nie tylko wykonanie elementów żelbetowych z materiałów powierzonych, ale kompleksowe zaplanowanie i wykonanie konstrukcji monolitycznych. W zależności od oczekiwań Inwestora, dysponując doświadczoną kadrą, jesteśmy w stanie wziąć na siebie ciężar doboru nie tylko szalunków, ale również planowania dostaw materiałów i przygotowywania zamówień.

Dbając o budowanie trwałych relacji z Naszymi Kontrahentami, staramy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom, utrzymując na każdym kroku dobry kontakt i wspierając doświadczeniem.

Zobacz również: Roboty zbrojarskie, Roboty elewacyjne, Roboty murowe

Interesuje Cię pełne wsparcie z zakresu prac żelbetowych?

Zadzwoń już teraz 602 537 768, lub skorzystaj z formularza kontaktowego.